3000 پرسش خواص مواد،...
3000 پرسش خواص مواد،...
چاپ چهارم
3000 پرسش خواص مواد، صنايع دستي و عكاسي در اين کتاب ضمن اشاره به دروس صنايع دستي و عکاسي 1000 تست تاليفي آن، حدود 2000 تست ديگر در درس خواص و مواد با پاسخ‌هاي تشريحي، با مد نظر قرار دادن آخرين تغييرات انجام گرفته در کتب درسي، جهت استفاده دانش‌آموزان و همچنين داوطلبان کنکور کارداني، کارشناسي و کارشناسي ارشد هنر تاليف و تدوين گرديده است.

 

لغت‌خونه عربی
لغت‌خونه عربی
ویژگی‌های این کتاب:
1-معنی لغات کتب درسی به تفکیک هر درس
 2- معنی لغات کتب درسی عربی به تفکیک حروف الفبا
 

مشاوره و برنامه ریزی
مشاوره و برنامه ریزی
ویژگی‌های این کتاب: 1- پرهیز از هرگونه اضافه‌گویی 2- مشاوره‌های خیلی مهم و جداول برنامه ریزی 3- یک برنامه‌ریزی خوب درسی در 10 ماه 4- نمودار‌های افت و پیشرفت در هفته، ماه و فصل 5- نمره و درصد رتبه‌های برتر (رشته‌های ریاضی، تجربی، انسانی، هنر و زبان) 6- تعداد سؤالات هر مبحث در کنکور سالیان اخیر  

آیات و نکات (احادیث)
آیات و نکات (احادیث)
ویژگی های این کتاب:
کتاب حاضر برای اولین بار به روشی ساده و جدید جهت آموزش و یادگیری آیات قرآن و احادیث در کوتاه ترین زمان, برای داوطلبان عزیز تآلیف گردیده است.
توجه!!!در سال های اخیر کنکور, بوجه بندی سؤال های دبن و زندگی از 25 سؤال معارف 18 الی 20 سؤال از آیات و احادیث طرح گردیده است.
 

فرمول خونه شیمی
فرمول خونه شیمی
**منتشر شد**
*
همه تعاریف کتاب های درسی شیمی

*تمام واکنش های مورد نیاز که باید حفظ شود

*مدل لوئیس, ترکیب هایی که برای کنکور نیاز دارید

*رنگ ها,کاربردها,دانشمندان,جدول تناوبی,فرمول ها و...


 

سال تحصیلی

تمامی حقوق وب سایت "مستر کتاب " محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری از کل یا جـز آن بدون منبع کار خيلي بديه تازه پیگرد قانونی هم داره